    КРЪСТ F-24.00X62.00 ЗА ECO КАРДАН 790mm 35-60HP СТАНДАРТ
    Код:
    13763
    OEM:
    Данъчна ставка
    22 %
    Цена без ДДС:
    Цена с ДДС:
    Ref:
    3
    ДОБАВИ В КОШНИЦА
    ОПИСАНИЕ
    КРЪСТАЧКА ЗА PTO 24 x 62 mm (ECO) е висококачествен резервен компонент, предназначен за надеждно предаване на въртящ момент в PTO валове. Осигурява плавна работа дори при работни ъгли, като намалява износването и вибрациите по време на работа. Произведена от издръжливи материали, тя предлага отлична устойчивост на тежки натоварвания и дълъг експлоатационен живот. Подходяща за ECO PTO вал с дължина 790 mm (35–60 HP) и се доставя с всички необходими компоненти за монтаж. Идеално решение за поддръжка и ремонт на селскостопанска техника.
    Доставчик:
    Турция
    Връщане или размяна:
    14 дни
    Тегло на продукта:
    0.30 кг
    Гаранция:
    6 месеца
    кръст:
    24.00 x 62.00 мм