    PRZETWORNIK CZĘSTOTLIWOŚCI - INWERTOR 3Faza 1.5kW GD20-1R5G-4-EU
    PRZETWORNIK CZĘSTOTLIWOŚCI- INWERTOR 3FAZOWY 1.5KW GD20-1R5G-4-EU
    Kod produktu:
    13993
    OEM:
    Stawka podatkowa
    22 %
    Cena bez VAT:
    Cena z VAT:
    Ref:
    6
    DODAJ DO KOSZYKA
    Opis:
    Przetworniki częstotliwości z naszej oferty mogą być jednofazowe (230V) lub trójfazowe (400V), są bardzo niezawodne i dopracowane. Dzięki funkcjom lub programom, które oferuje przetwornik częstotliwości, możemy również odwrócić kierunek obrotów. Obudowa przetwornika częstotliwości ma przygotowane otwory do montażu i zawiera aktywne chłodzenie z wentylatorem. Przetwornik częstotliwości zapewnia nam wyświetlacz, przez który uzyskujemy, wprowadzamy i regulujemy dane robocze, które są kontrolowane przez przyciski na samym panelu sterującym.
    W naszej ofercie mamy przetworniki częstotliwości zaczynające się od 0.75kW. Przetworniki częstotliwości GD20 są kontrolowane lub mają kontrolę wektorową. Oznacza to, że są bardziej dokładne i utrzymują częstotliwość oraz obroty bardzo precyzyjnie z minimalnymi wahaniami.
    Dostawca:
    Polska
    Zwrot lub wymiana:
    14 dni
    Waga produktu:
    1.30 kg
    Gwarancja:
    6 miesięcy
    moc:
    1,5 kW