    FREKVENSOMVANDLARE-INVERTER 1Fas 1.5kW GD10-1R5G-S2-B
    Produktkod:
    13934
    OEM:
    Skattesats
    22 %
    Pris utan moms:
    Pris med moms:
    Ref:
    8
    LÄGG TILL I KUNDVAGN
    Beskrivning:
    Frekvensinverterna från vårt utbud kan vara enfasiga (230V) eller trefasiga (400V), de är mycket pålitliga och förfinade. Med de funktioner eller program som frekvensinvertern erbjuder kan vi också vända rotationsriktningen. Höljet av frekvensomvandlaren har förberedda hål för installation och innehåller aktiv kylning med en fläkt (utom för 1Phase 0.75kW GD10-0R7G-S2-B, som har passiv kylning med ALU-ribbor). Frekvensomvandlaren ger oss en display genom vilken vi får, anger och ställer in driftsdata, som styrs av knappar på kontrollpanelen själv.
    I vårt utbud har vi frekvensomvandlare från 0.75kW. Tillgängliga frekvensinvertrar med vektorkontroll.
    Leverantör:
    Polen
    Retur eller byte:
    14 dagar
    Produktvikt:
    1.70 kg
    Garanti:
    6 månader
    kraft:
    1,5 kW